Titles you rated
UsoguiRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
MantisRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
RevolverRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Revue Starlight: The MovieRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Drowning LoveRated ★ 1.0
PhantomRated ★ 3.5- UnforgivableRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5