Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5