Series
Ratings
36
GoblinRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5