Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0