Series
Ratings
69
Mr. RobotRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
3%Rated ★ 3.5
Skam Season 2Rated ★ 3.5
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Alexa & KatieRated ★ 3.5