Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0