Series
Ratings
108
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Splinter Cell: DeathwatchRated ★ 4.0
The Rehearsal Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 2.5
American PrimevalRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Zero DayRated ★ 1.5