Movies
Ratings
625
RockyRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
The English PatientRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0