Movies
Ratings
565
HappyendRated ★ 4.0
Breaking AwayRated ★ 4.0
Days of HeavenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
CloudRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
AtlanticsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nickel BoysRated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
RachelRated ★ 4.0