Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 4.5- PerceptionRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0