Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Jinny's KitchenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Soksajeong SsallongRated ★ 4.5