Movies
Ratings
530
HerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0