Movies
Ratings
449
The Man Standing NextRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
FocusRated ★ 1.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5