Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.5