Movies
Ratings
39
Blood DiamondRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FridaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0