Series
Ratings
42
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Night GoblinRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Mari and MeRated ★ 0.5
Dating AloneRated ★ 2.5
Strangers Season 1Rated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
EXID's ShowtimeRated ★ 5.0- SISTAR ShowtimeRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0