Movies
Ratings
95
8 MileRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Friend ZoneRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5