Series
Ratings
144
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Dating in the KitchenRated ★ 3.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0