Movies
Ratings
1465
Bird BoxRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5