Movies
Ratings
205
HeroRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0