Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The FrightenersRated ★ 3.0