Titles you rated
BossRated ★ 3.0
Forbidden Zone: Three FragmentsRated ★ 0.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0- Ghost TrainRated ★ 1.5
RuthlessRated ★ 1.0
LobbyRated ★ 2.5- VirusRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 2.0
EdenRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0