Titles you rated
- S24 Hours MOVIE SERIESRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5