Movies
Ratings
30
AmélieRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Three FriendsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0