Series
Ratings
416
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dear HongrangRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.5
- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
ScarletRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5