Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0