Series
Ratings
35
AdolescenceRated ★ 2.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
The Bletchley Circle: San FranciscoRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0