Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
We Will Rock YouRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Reality BitesRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
No RegretRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0