Series
Ratings
14
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5