Titles you rated
SAVAGERated ★ 2.5- The Thousand Faces of DunjiaRated ★ 3.5
Secrets in the Hot SpringRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
A Writer’s OdysseyRated ★ 4.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
Escape from the 21st CenturyRated ★ 4.0
MuralRated ★ 3.0
The MermaidRated ★ 3.0
Fight Against EvilRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hello Ghost!Rated ★ 3.5
Call of HeroesRated ★ 2.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
Eye for an EyeRated ★ 4.5
Eye for an Eye 2Rated ★ 4.5
A Cool FishRated ★ 2.5
The FuriousRated ★ 4.5
Lucky LuRated ★ 4.5
Soul SnatcherRated ★ 3.0