Series
Ratings
38
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0