Movies
Ratings
98
The RockRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
As OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0