Movies
Ratings
125
FrankensteinRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
PriscillaRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Riceboy SleepsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0