Series
Ratings
33 Pachinko Season 1Rated ★ 3.0 Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
 EliteRated ★ 2.0 EliteRated ★ 2.0
 EliteRated ★ 3.5 EliteRated ★ 3.5
 EliteRated ★ 3.5 EliteRated ★ 3.5
 The Good PlaceRated ★ 2.5 The Good PlaceRated ★ 2.5
 Youth of MayRated ★ 4.5 Youth of MayRated ★ 4.5
 Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5 Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
 The Good PlaceRated ★ 3.5 The Good PlaceRated ★ 3.5
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 The Good PlaceRated ★ 3.5 The Good PlaceRated ★ 3.5
 EuphoriaRated ★ 1.5 EuphoriaRated ★ 1.5
 My NameRated ★ 1.5 My NameRated ★ 1.5
 Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0 Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
 Juvenile JusticeRated ★ 3.5 Juvenile JusticeRated ★ 3.5
 My Liberation DiaryRated ★ 4.0 My Liberation DiaryRated ★ 4.0
 ExtracurricularRated ★ 3.5 ExtracurricularRated ★ 3.5
 Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0 Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0