Series
Ratings
136
Rainless Love in a Godless LandRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.0
CrushRated ★ 3.5
Mysterious LoveRated ★ 3.0
Use for My TalentRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.5