Series
Ratings
528
Good DoctorRated ★ 4.5
Before Some RiseRated ★ 3.5
Tower of BabelRated ★ 2.0
Those Who Cross the LineRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 2.0
Grand PrinceRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
The King in LoveRated ★ 2.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
SeventeenRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.5