Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 1.0
Monsters vs. AliensRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Shark TaleRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0