Titles you rated
Men of PlasticRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A Year-end MedleyRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5