Titles you rated
 Life on MarsRated ★ 5.0 Life on MarsRated ★ 5.0
 Genie, Make a WishRated ★ 3.0 Genie, Make a WishRated ★ 3.0
 House of GuinnessRated ★ 3.5 House of GuinnessRated ★ 3.5
 The School Nurse FilesRated ★ 3.0 The School Nurse FilesRated ★ 3.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
 The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0 The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
 The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0 The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
 Love, Take TwoRated ★ 3.0 Love, Take TwoRated ★ 3.0
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
 Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0 Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
 The Rookie Season 4Rated ★ 5.0 The Rookie Season 4Rated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
 HollywoodRated ★ 4.0 HollywoodRated ★ 4.0
 The GentlemenRated ★ 4.0 The GentlemenRated ★ 4.0
 The Rookie Season 3Rated ★ 5.0 The Rookie Season 3Rated ★ 5.0
 The RookieRated ★ 5.0 The RookieRated ★ 5.0
 The RookieRated ★ 5.0 The RookieRated ★ 5.0
 The Umbrella AcademyRated ★ 3.5 The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
 The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0 The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0