Series
Ratings
97
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- M&MRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Margot vs LilyRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0