Series
Ratings
28
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 2.5
KaibaRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 0.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 1.5