Movies
Ratings
262
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5