Movies
Ratings
53
Inside OutRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.5
In Another CountryRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Taipei ExchangesRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
CapoteRated ★ 5.0
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 3.5