Titles you rated
The Swedish TorpedoRated ★ 3.0
FaithlessRated ★ 3.0
Nova & AliceRated ★ 2.5
The GirlsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0