Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 1.5
VivariumRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.0
IrreversibleRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 1.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5