Titles you rated
- SoulmateRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0