Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
Second ActRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
13thRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0