Movies
Ratings
465
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- 6 DaysRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
The Man Who Sold His SkinRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 3.0