Series
Ratings
25- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0