Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Love GenerationRated ★ 3.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
The Time HotelRated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
One Day OffRated ★ 3.5